foto65 foto71

Úvod > O nás

O nás

“Před pár lety jsem čekala dítě a nechala jsem se na památku vyfotografovat v ateliéru v okresním městě, kde kdysi dělali už svatební fotografie mých rodičů. Po letech jsem byla na výstavě fotografií tří absolventek FAMU a uvědomila jsem si rozdíl v kvalitě fotografií, i když jsem ho nedokázala přesně pojmenovat. Později, když otěhotněla moje sestra, jsem si na výstavu vzpomněla, a nakonec jsme jednu z fotografek vypátraly. Dnes už vím, že rozdíl mezi běžnou a skutečně uměleckou fotografií spočívá ve zdánlivých maličkostech, jichž však fotograf bez odborného vzdělání není schopen – například v nasvícení scény, znalosti anatomie, v kompozici, v historii nejen fotografie, ale výtvarného umění vůbec... Rozhodla jsem se proto využít své manažerské vzdělání a dát šanci budoucím maminkám, které stojí o kvalitní fotografie, zachycující jejich těhotenství. Oslovila jsem několik známých i méně známých českých fotografek, absolventek katedry umělecké fotografie FAMU, a spolu s nimi Vám nabízíme kvalitní fotografie neopakovatelných okamžiků z doby před narozením Vašeho dítěte.“

manažerka projektu
podpis

 

Anna Lara Feldeková a Pavla Kocourková jsou schopné využít při fotografování nejhezčího období každé ženy své vysokoškolské umělecké vzdělání. Zachytí neopakovatelné období vašeho života ve stylu modelingové fotografie, uměleckého aktu a portrétu.

Neváhejte a přijďte mezi početím a porodem. Na období těhotenství Vám zůstane milá vzpomínka a krásná fotografie z Fotostudia 9, prvního a zatím jediného profesionálního studia u nás, které se specializuje na fotografie těhotných.

Fotografie z našeho studia můžou být krásným dárkem nejenom pro Vašeho partnera....

 

Odkazy: Svatební oznámení a pozvánky | Vyhlídkové lety | Půjčovna plošin

Světový týden respektu k porodu 2011